Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Соратника Віктора Медведчука заарештували без права застави

Автор:

|

Грудень 21, 2017

|

Рубрика:

Соратника Віктора Медведчука заарештували без права застави

Андрій Лесик

Андрію Лесику, колишньому депутату міської ради Харкова, а також голові Харківської організації «Український вибір» Віктора Медведчука, обрали запобіжний захід у вигляді двох місяців утримання в слідчому ізоляторі без права застави.
Як повідомила Віта Дубовик, прес-секретар Харківської прокуратури, затриманого в Луганській області екс-депутата заарештували до 6 лютого 2018 року. Лесику оголошено підозру за статтею «посягання на територіальну цілісність і недоторканність України особою, яка є представником влади».
За словами Геннадія Соколова, помічника п. Лесика, той перебував на стаціонарному лікуванні у Луганській області і був затриманий, коли «відпросився, щоб привітати цивільну дружину з днем народження і приїхав до неї». За даними ж прокуратури, докази провини Андрія Лесика є, також він тривалий час перебував у розшуку і переховувався від правоохоронців. Під час сесій Харківської міської ради він неодноразово демонстрував проросійську позицію. 9 травня ц. р. на Меморіалі Слави в Харкові п. Лесик з’явився з георгіївською стрічкою. В результаті сталася бійка між проукраїнськими активістами й їхніми опонентами. За це у депутата відібрали мандат.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply