Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

70 % «армії» терористів складають найманці з РФ

Автор:

|

Березень 10, 2016

|

Рубрика:

70 % «армії» терористів складають найманці з РФ
Вадим Скібіцький

Вадим Скібіцький

За словами Вадима Скібіцького, заступника голови департаменту ГУР Міноборони України, 70 відсотків “армії” обох самопроголошених республік складаються з найманців, які приїхали з Російської Федерації.

Вадим Скібіцький, коментуючи ситуацію на підконтрольних терористам територіях, зазначив, що зараз обстановка там дуже складна. Бойовики продовжують стрілянину по українським силовикам –  кількість обстрілів варіюється від 30 до 50 щодоби, а в деякі дні досягає 70.

Ще одним напрямком, який відслідковує ГУР Міністерства оборони, є можливе поновлення на Донбасі локальних бойових дій. Зокрема, на стороні противника постійно фіксується переміщення важкого озброєння, яке повинно було бути відведене від лінії зіткнення, згідно мінським домовленостям. Між тим бойовики продовжують ховати свої військову техніку і озброєння на території шахт, підприємств, в ангарах і боксах автобаз – це робиться для того, щоб швидко перемістити їх до лінії зіткнення в потрібний момент.

Крім цього, з території РФ йде постійне постачання 1-го і 2-го “армійських корпусів” самопроголошених республік пально-мастильними матеріалами, боєприпасами, запасними частинами до озброєння, в тому числі, і до танків. Також фіксується постійне переміщення військовослужбовців ЗС РФ і найманців з території Росії на підконтрольні сепаратистам території Донбасу.

Говорячи про загальну кількість бойовиків, які перебувають на окупованій території, Скібіцький пояснив, що за останній час кількість військ там фактично не змінилася: у складі 1-го і 2-го “армійських корпусів” налічується приблизно 34 тисячі осіб. Керують цими формуваннями безпосередньо з Південного військового округу ЗС РФ, а останнім часом зафіксовано поповнення їх складу з російської території. Багато з тих, хто зараз знаходиться на Донбасі, не хоче продовжувати свої контракти і воювати в лавах вищевказаних формувань на українській території, тому відбувається їх доукомплектування найманцями, що проходять підготовку в навчальних центрах, розташованих на території Ростовської області – звідти їх переправляють в Україну.

За словами Скібіцького, російських кадрових військовослужбовців сьогодні на Донбасі близько 7 тисяч. Крім цього, у складі 1-го і 2-го “армійських корпусів” сепаратистів знаходяться також і колишні військовослужбовці російської армії. В даних “корпусах” всі керівні посади займають виключно кадрові військовослужбовці ЗС РФ. У структуру формувань входять артилерійські, танкові, мотострілкові бригади, підрозділи забезпечення, виділені окремі “батальйони” – іншими словами, це класична структура армійського корпусу російської армії. За даними ГУР Міноборони України, лише 30 відсотків особового складу 1-го і 2-го “армійських корпусів” складають місцеві жителі. 70 відсотків цих формувань складають найманці, які прибули з Російської Федерації, і кадрові військовослужбовці російської армії.

Найманцям пропонують, в першу чергу, високу зарплату – економічна ситуація в РФ сьогодні досить непроста, і в деяких регіонах рівень безробіття сягає 30 відсотків.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply