Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Щедрувальникам пробачили крадіжку грошей у Святвечір

Автор:

|

Січень 07, 2022

|

Рубрика:

Щедрувальникам пробачили крадіжку грошей у Святвечір
Надія Лущак

Прикарпатський суд звільнив від покарання двох щедрувальників, які на Святвечір вкрали 4 тис. грн із серванта мешканця Тлумача. Неповнолітніх щедрувальників визнали винними у крадіжці та передали під нагляд матерям. Останніх зобов’язали сплатити 1,9 тис. грн процесуальних витрат.
У матеріалах справи йдеться, що крадіжку грошей під час щедрування вчинили двоє ліцеїстів. Один із них навчається у 10 класі Обертинського ліцею, а інший — у Коршівському аграрному ліцеї. «Двоє неповнолітніх ввечері 18 січня 2021 року зайшли до житлового будинку, щоб щедрувати. Перебуваючи у кімнаті житлового будинку, один із хлопців побачив у серванті у склянці грошові кошти у сумі 4 тис. грн, сказав про це іншому хлопцю і вони разом домовились про крадіжку», — йдеться у вироку суду.
Щоб пропажу не побачив господар будинку, один із хлопців стояв біля нього та відволікав розмовою. Потім хлопець вимкнув світло, а його товариш підійшов до серванта та витяг із нього 4 тис. грн. З викраденими грошима хлопці вийшли з будинку, розділили їх між собою порівну та витратили на власні потреби. Під час судового розгляду справи обоє хлопців свою вину визнали повністю та розкаялись у скоєному.
Розглянувши матеріали справи, Надія Лущак, суддя Тлумацького районного суду, визнала винними у крадіжці обох неповнолітніх та присудила їм примусові заходи виховного характеру. На рішення суду ще може бути подана апеляційна скарга.
Як повідомляв «Міст», по всьому світу стала новина.

About Author

Meest-Online