Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Садистам оголосили вирок

Автор:

|

Червень 05, 2014

|

Рубрика:

Садистам оголосили вирок
Михайло Гаврилюк

Михайло Гаврилюк

Печерський районний суд Києва оголосив вирок у справі щодо двох військовослужбовців внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ (МВС) України за обвинуваченням у перевищенні службових повноважень і скоєння насильства щодо Михайла Гаврилюка під час акцій протесту в столиці 22 січня ц. р. Як зазначено в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури України (ГПУ), обвинувачені повністю та беззастережно визнали свою провину в скоєнні інкримінованих їм злочинів. З огляду на це, постраждалий пробачив своїм кривдникам і не наполягав на призначенні їм суворого покарання.

Вироком суду одного з підсудних засуджено до трьох років позбавлення волі з випробувальним терміном на один рік, іншого — до двох років обмеження волі з аналогічним випробувальним терміном, що не суперечить мірі покарання, затвердженій в угоді про примирення з потерпілим. Крім того, обом засудженим заборонили займатися правоохоронною діяльністю протягом року.
Також уже заарештували трьох працівників спецпідрозділу «Беркут», котрі брали участь у подіях на Майдані. Їхню провину вже доведено, і справа готується до подання в суд. Про це заявив Олег Махніцький, Генеральний прокурор України. За його словами, закінчуються останні слідчі дії, і справа надійде до суду в червні. Олег Махніцький також розповів, що в справі проведено 1,5 тис. слідчих дій. «Слідством встановлено організаторів — починаючи з Януковича, Адміністрації президента, МВС і закінчуючи командирами відповідних підрозділів і безпосередніх бійців», — уточнив він.
Що ж до справи про розгін студентів, то тут виявлено ще один злочин, який скоїли особи, причетні до цього порушення. «Це стаття 340 Кримінального кодексу України — незаконне перешкоджання проведенню мирних мітинґів і зборів. За цією статтею, яка не була включена в закон про амністію, ГПУ відкрила карну справу», — зазначив п. Махніцький. Генпрокурор нагадав, що в справі про розгін студентів фігурують Андрій Клюєв, Володимир Сівкович, Олександр Попов, керівник київської міліції Володимир Коряк і двоє його заступників.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply