Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Росіяни стрілятимуть навіть на Великдень?

Автор:

|

Квітень 24, 2019

|

Рубрика:

Росіяни стрілятимуть навіть на Великдень?
Ірина Геращенко

У той час, як на такі великі свята, як Великдень, в усьому світі припиняються чвари, «православні воїни» Путіна продовжують гатити по захисниках України на Донбасі і навіть не погоджуються припиняти.
Так, під час перемовин у форматі тристоронньої контактної групи (ТКГ) у Мінську (Білорусь) так і не вдалося узгодити ініціативу України про оголошення пасхального перемир’я. Про це повідомила Ірина Геращенко, перша віце-спікерка Верховної Ради та представниця України в гуманітарній підгрупі ТКГ. За її словами, перемовини тривали по Skype шість годин і завершилися безрезультатно.
«Російська Федерація (РФ) відмовилася підтримати ініціативу України оголосити перемир’я на свято, а також відмовилася взяти відповідальність за дотримання тиші на Донбасі», — написала п. Геращенко у Facebook і зазначила, що під час скайп-конференції на зв’язок так і не вийшов Борис Гризлов, представник РФ у ТКГ.
Наступне обговорення припинення вогню на Донбасі у зв’язку з Великоднем призначили на 24 квітня. Про це заявив Мартін Сайдік, спеціальний представник голови Організації з безпеки та спірці в Європі (ОБСЄ». За його словами, під час засідання ТКГ та її робочої групи з безпеки у форматі відеоконференції обговорили «низку пропозицій з метою узгодження спільної заяви ТКГ за участю представників окремих районів Донецької та Луганської областей України, яка підтверджує прихильність сторін до режиму припинення вогню з нагоди Великодніх свят». Але й засідання у середу також залишилося без успіху.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply