Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 30, 2022

Росіяни не можуть розслідувати вибух на Кримському мості

Автор:

|

Листопад 19, 2022

|

Рубрика:

Росіяни не можуть розслідувати вибух на Кримському мості
Кримський міст

Василь Малюк заявив, що Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України (МОУ) не причетне до вибуху на Кримському мосту, що стався 8 жовтня ц. р. «Просто ми, українці, дуже любимо бавовну («бавовною» в Україні називають виляски, бо так хибно перекладає це слово з російської Google. — Ред.). Навіть у моєму кабінеті вона стоїть у вазі. Але хіба ми винні, що росіяни не вміють із нею поводитися правильно?» — сказав він.
За словами генерала, російська сторона демонструє свій непрофесіоналізм у розслідуванні інциденту на Кримському мосту. «У своєму «розслідуванні» вони дійшли до того, що до підриву мосту нібито причетний мій колега по силовому блоку Кирило Буданов і ГУР МОУ загалом. Запевняю, що це не так. І ми розуміємо, що росіяни взагалі далекі від реальності. На тимчасово окупованих територіях то тут, то там щось вибухає. Хтось п’є неякісну каву, хтось неякісним пальним заправляється. Зрозуміло, що відбуваються певні процеси. А на Кримському мосту, мабуть, не тим пальним заправився якийсь вантажний автомобіль, і мають те, що мають», — зазначив він.
Посадовець додав, що наразі не може розкрити карти й повідомити, як відбуваються подібні інциденти та хто за цим стоїть, оскільки це може наразити на небезпеку небайдужих патріотів. «Усьому свій час, після перемоги детально поговоримо», — підсумував він.
А Роман Світан, військовий льотчик-інструктор, вважає, що Кримський міст таки атакують, після чого тимчасово окупована АРК перетвориться на величезний «котел», тоді його буде набагато простіше звільняти. На його думку, найкраще по Кримському мосту вдарити, коли росіяни почнуть його розбирати для ремонту після підриву 8 жовтня — коли плавучі крани максимально його розберуть або їх просто більше збереться поруч із мостом. Адже вцілити по мосту ракетою доволі складно. Можна влучити, припустімо, по потягу, по якійсь машині з маячком. А ось просто по мосту складно, якщо це не ракети ATACMS», — пояснив полковник.
Він вважає, що удар по російських плавучих кранах і по кораблях, які підійдуть ремонтувати міст, найоптимальніший удар, який могла б завдати українська армія. «Якщо таке завдання стоїть, то цей удар буде завдано. Після такого удару Керченський міст не буде відновлений ніколи, а Крим потрапить в оперативне оточення»», — додав експерт.
Як повідомляв «Міст», Кримський міст захитався.

Олена Рощина, УП

About Author

Meest-Online