Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Російський «Червоний хрест» украв майно українського

Автор:

|

Грудень 05, 2022

|

Рубрика:

Російський «Червоний хрест» украв майно українського

Російський «Червоний хрест» украв майно Товариства Червоного хреста України в окупованій АРК. Про це повідомив Дмитро Лубінець, Уповноважений Верховної Ради з прав людини. За його словами, це сталося за мовчазної згоди Міжнародної федерації Червоного хреста.
Українське товариство мало на території АРК десять приміщень у власності загальною площею 641 кв. м, а також шість автомобілів та оргтехніку для роботи персоналу. Все це майно привласнили росіяни. Омбудсмен звернувся до міжнародної федерації з листом, в якому просив пояснити «окупацію» росіянами майна Товариства Червоного хреста в Україні та передачу його російському на відповідність їхніх принципів.
«Відповіді я не отримав. Можу зробити висновок, що фінансові внески РФ до міжнародної федерації товариств Червоного хреста і Червоного півмісяця цінніші за самі цінності організації, — заявив він. — Чи вважати ці дії Міжнародної федерації визнанням законності анексії Кримського півострова і чи знають про таку позицію донори та волонтери міжнародного руху Червоного хреста з усього світу?».
Як повідомляв «Міст», Москва цинічно використовує символи «Червоного хреста».

Андрій Стець, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply