Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Російських диверсантів не відпускати, а міняти!

Автор:

|

Липень 13, 2017

|

Рубрика:

Російських диверсантів не відпускати, а міняти!

Кулуба та Кузнєцов

Як писав «Міст», 24 червня ц. р. в зоні проведення антитерористичної операції українські військові знешкодили диверсійну групу російських найманців і бойовиків. Пізніше в Генеральному штабі повідомили, що зайдами керував кадровий російський офіцер капітан Олександр Щербак. А в полон потрапив російський військовослужбовець-контрактник Віктор Агєєв. У Міністерстві оборони Російської Федерації (РФ) від полоненого відхрестилися.
Натомість п. Агєєв підтвердив, що його відправили на схід України після підписання контракту на службу у ЗС РФ. «Я військовослужбовець. Частина 65246 (розташована у м. Новочеркаськ, це полк зв’язку і навчальний центр Повітряно-космічних сил РФ. — Ред.)», — розповів він і припустив, що й інших російських військовослужбовців відправляли разом із ним. Затриманий росіянин додав, що навіть припустити не міг, що батьківщина від нього відмовиться.
Крім цього, український суд призначив 15 діб арешту затриманим при перетині державного кордону офіцерам
Федеральної служби безпеки (ФСБ) РФ Кузнєцову та Кулубі. Їх виявили та передали прикордонникам військовослужбовці 56-ї мотопіхотної бригади. РФ виступила зі заявою, що затримані висадилися помилково, адже брали участь у навчаннях як порушники державного кордону для перевірки боєготовності прикордонників РФ. З цього приводу журналіст Юрій Бутусов запитує на сайті «Оглядач»: а які навчання з охорони держкордону можуть проводити в Херсонській області співробітники ФСБ? Їхній кордон — за 300 км східніше, на Тамані!
Однак незабаром їх можуть звільнити і депортувати в РФ. Юрій Бутусов вважає, що це стане державним злочином. «Олег Сенцов і Євген Панов із катівні ФСБ повідомляють про жахливі тортури, за допомогою яких товариші по службі Кузнєцова та Кулуба вибивають свідчення з наших співгромадян за надуманими фейковими звинуваченнями? — обурюється журналіст. — Панова вивезли до українського Криму, але оголосили це незаконним перетином кордону. Савченко в Москві судили за звинуваченням в незаконному перетині кордону, хотіли дати великий термін. А ми чомусь таку беззубість проявляємо? Українського журналіста Сущенко безпричинно заарештували в Москві та звинуватили в шпигунстві співробітники ФСБ! Нахабно і цинічно сфабрикували справу! Хочу нагадати, що перш ніж здійснити вторгнення в Україну полковник ФСБ Гіркін беззбройним приїжджав навіть до Києва за місяць до початку аґресії, проводив розвідку, вивчав ситуацію, за його власними словами. ФСБ — одна з основних структур, яка веде війну проти України, і причетна до терористичних актів на території України. Ніщо так не вилікує окупантів від ілюзій «Кримнашу» як десять років в’язниці за незаконне вторгнення! І тільки такі заходи реально дозволять обміняти наших заручників!»
А тим часом Державна прикордонна служба України (ДПСУ) затримала Валерія Гратова, полковника РФ, котрого російські спецслужби планували зробити «заступником міністра держбезпеки» ніким невизнаної Придністровської молдавської республіки. Про це 9 липня повідомив Олег Слободян, помічник керівника ДПСУ.
У затриманого виявили світлини з терористами Моторолою, Гіві, Олександром Захарченком, відео обстрілів української території; агітаційні матеріали терористів тощо. Також вилучили документи службової документації за підписом затриманого, методичні матеріали щодо проведення розвідувально-диверсійних заходів та інше. Як повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко, затриманий полковник РФ — колишній «начальник особистої охорони» Ігоря Смірнова, «екс-президента» Придністров’я, а також діючий інструктор донбаських сепаратистів.

Катерина Чурилова, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply