Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Роман Сущенко погодився відбувати термін в Україні

Автор:

|

Серпень 14, 2019

|

Рубрика:

Роман Сущенко погодився відбувати термін в Україні
Роман Сущенко

Незаконно утримуваний у Російській Федерації (РФ) Роман Сущенко, журналіст інформаційної аґенції «Укрінформ», підписав документи про згоду відбувати термін в Україні. про це повідомив Марк Фейгін, його адвокат. «Під час спілкування з Романом Сущенком, нещодавнього — телефоном, і більш раннього — особистого, ми обговорювали також і перспективи обміну та звільнення», — розповів він.
Правник також зазначив, що, на жаль, нічого не знає про плани російської влади з приводу долі п. Сущенка. На його думку, загалом перемовини про можливий обмін зараз перебувають «на стадії завмирання». Раніше адвокат висловив припущення, що влада РФ може відправити Романа Сущенка в Україну для відбування покарання, або обміняти на когось із російських полонених, затриманих в Україні.
Як писав «Міст», журналіста Сущенка затримали 30 вересня 2016 року в Москві та висунули йому звинувачення в шпигунстві. 4 червня 2018-го журналіста засудили на 12 років ув’язнення в колонії суворого режиму. 12 вересня Верховний суд РФ визнав це рішення законним.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply