Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

РФ перевозить до українських кордонів ракетні установки «Іскандер»

Автор:

|

Лютий 02, 2022

|

Рубрика:

РФ перевозить до українських кордонів ракетні установки «Іскандер»
Ракетний комплекс «Іскандер»

Росія почала перекидання ракетних установок «Іскандер» із Далекого Сходу до кордонів України. Про це повідомила розслідувальна група Conflict Intelligence Team (CIT). Ще минулого тижня у Twitter опублікували відео, зняте на Далекому Сході. На ньому впізнали оперативно-тактичний ракетний комплекс 9К720 «Іскандер-М», який перевозили у невідомому напрямку. Попри те, що характерні восьмивісні пускові установки 9П78-1 та/або транспортно-зарядні машини 9Т250-1 укриті брезентом, їх можна впізнати за контурами.
Такі ж машини видно й на іншому відео, знятому у Свердловській області. На ньому зображені кунги на тривісних шасі КамАЗ — ймовірно, інші машини комплексу «Іскандер-М» (9Т248, 9С552, 9С920-1 або 9У91). Крім цього, на відео присутні автопотяги з сідельними тягачами та бортовими напівпричепами.
У CIT заявили, що на ще одному відео не помітила самих пускових установок, зате побачили ті самі тривісні кунги та автопотяги. Цього разу останні виявилися навантажені контейнерами з, вочевидь, ракетами комплексу «Іскандер».
У CIT повідомили, що згідно з непрямою інформацією з відкритих баз даних, ці склади виїхали зі станції Дивізіонна в Улан-Уде та зі станції Біробіджан-2, неподалік від яких дислокуються 103-тя та 107-ма ракетні бригади відповідно. Наразі вони прямують в бік західних кордонів РФ. З’єднання, що мають на озброєнні «Іскандери», входять до складу 36-ї та 35-ї загальновійськових армій.
Як повідомляв «Міст», Путін може відкрити проти України північний фронт.

Юрій Братюк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply