Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

П’ять «гарячих точок», де може поширитися сепаратизм

Автор:

|

Липень 09, 2015

|

Рубрика:

П’ять «гарячих точок», де може поширитися сепаратизм

Василь Грицак

Сепаратизм, інспірований Москвою, поширюється й на інші реґіони України. «Гарячими точками» стали Херсонська та Миколаївська, Одеська області, Харківі Запоріжжя. Про це заявив Василь Грицак, новий голова Служби безпеки України (СБУ). «Ми локалізували терористів на території зони проведення Антитерористичної операції (АТО), — зазначив він.
За словами генерала Грицака, уранці 5 липня ц. р. СБУ провела понад 15 обшуків одночасно в Одеській і Миколаївській областях, у підсумку було вилучено вибухові пристрої. «Ми фіксуємо прямі та непрямі контакти безпосередніх виконавців як із організаторами цих заходів на цих територіях, так і з їхніми російськими господарями», — заявив голова СБУ.
Також він повідомив, що відкрито низку карних проваджень, зокрема на Одещині, де «лідери сепаратистського руху безпосередньо замикалися на московських керівниках». Служба безпеки також розслідує карні справи щодо своїх співробітників, котрих підозрюють у зраді, серед яких — і найвищі чини спецслужби. «У нас є заарештовані генерали, полковники СБУ, котрі зрадили інтереси держави», — додав генерал. При цьому він нагадав, що нещодавно було затримано полковника, котрий служив у контррозвідці, «призначення якої – ловити шпигунів, але ця людина працювала на інтереси Російської Федерації» (РФ).
Нагадаємо, що в лютому ц. р. СБУ затримала українського офіцера, котрий працював у Генеральному штабі Збройних сил України, і його спільника з терористичної організації «Донецька народна республіка» – вони разом координували й організовували провокації, зокрема в Києві.
Як писав «Міст», 8 квітня 2014 року Верховна Рада посилила відповідальність за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України й державну зраду. Згідно з ухваленим законом, зазіхання на територіальну цілісність і недоторканність України та публічні заклики чи поширення матеріалів зі закликами до вчинення таких дій караються позбавленням волі терміном від трьох до п’яти років (в законодавстві, чинному раніше, за такі діяння свобода обмежувалася до 3 років).
До слова, соціологи вивели індекс результативності російської пропаганди (РРП). Найсильніше вона крім Донбасу впливає на жителів Харківської й Одеської областей. Середнє значення індексу РРП для населення України в цілому дорівнює 26. Найменше російській пропаганді піддаються мешканці Західного та Центрального реґіонів. Набагато вище значення індексу — в Південному реґіоні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply