Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

Протест проти «приватизації» «Массандри»

Автор:

|

Грудень 22, 2020

|

Рубрика:

Протест проти «приватизації» «Массандри»
«Массандра»

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест через заплановану так звану приватизацію кримського національно виробничо-аграрного об’єднання «Массандра». «Російська сторона вкотре порушує норми міжнародного гуманітарного права, згідно з яким не можна допускати державою-окупантом «націоналізацію» або «приватизацію» майна. Тому будь-яке відчуження майна українського державного концерну «Массандра» є злочином», — йдеться в заяві.
Українські правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом незаконної націоналізації концерну «Массандра». «Закликаємо міжнародне співтовариство не брати участь в так званій приватизації й утримуватися від будь-яких форм співпраці з незаконно «націоналізованим» РФ концерном до моменту повернення його в управління уряду України», — йдеться в повідомленні українського зовнішньополітичного відомства.
Українські дипломати також нагадали, що відповідно до указу президента України від 15 травня 2017 року щодо експропрійованого російською окупаційною адміністрацією підприємства запровадили санкції, продовжені до червня 2021-го.
Як повідомляв «Міст», кримцям послали 20-метровий прапор України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply