Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

«Професора Пі» залишили в СІЗО

Автор:

|

Листопад 25, 2011

|

Рубрика:

Галицький райсуд Львова постановив утримувати під вартою Андрія Слюсарчука (на фото). Відповідне рішення було ухвалене 17 листопада. «З урахуванням того, що пан Слюсарчук може перешкоджати встановленню істини в справі, те, що він чинив опір працівникам міліції та проживає в орендованому помешканні, подання слідчого підлягає задоволенню», — сказав головуючий суддя Андрій Куриленко.

Під час засідання Андрій Слюсарчук повідомив, що народився не в Україні, а в Азербайджані. Він також розповів, що має пухлину мозку. Коли ж оголосили про арешт, пан Слюсарчук почав плакати. «Я не винен», — заявив він.

Андрія Слюсарчука утримуватимуть під вартою у Львівському слідчому ізоляторі (СІЗО). Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку. Як писав «Міст, пана Слюсарчука було затримано14 листопада в Києвi, а згодом доправлено до Львова. Проти «професора Пі» порушено дві карні справи — за статтею «Шахрайство» й за статтею «Пiдробка документів».

У Міністерстві освіти, науки, молоді та спорту (МОН) наполягають, що дипломи професора Слюсарчука є справжніми. Про це поінформував Ігор Некрасса, директор департаменту з роботи з персоналом і керівними кадрами МОН. «Ми подали запит у Вищу атестаційну комісію (ВАК) Росії, де нам підтвердили справжність атестата професора, виданого Андрієві Слюсарчуку. Його диплома про вищу освіту з медуніверситету Пирогова ми не перевіряли, його перевіряла російська ВАК», — зазначив пан Некрасса.

Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply