Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Працівниця місії ЄС в Україні побувала на весіллі бойовиків

Автор:

|

Червень 03, 2021

|

Рубрика:

Працівниця місії ЄС в Україні побувала на весіллі бойовиків
Євгенія Зимич — крайня праворуч

Євгенія Зимич, працівниця Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ), яку у квітні 2016 року сфотографували на весіллі доньки одного з ватажків російських бойовиків на Донбасі Олександра Можаєва на прізвисько «Бабай», зараз працює в Консультативній місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні.
Після інциденту з гостюванням на весіллі в доньки ватажка бойовиків ОБСЄ обіцяла звільнити Зимич, однак цього не робила впродовж кількох років. А Євгенія Зимич перебувала на весіллі бойовиків у камізельці з написом OSCE.
Тоді в ОБСЄ оперативно відреагували на світлини і зазначили, що фото були зроблені ще в червні 2015 року, а в самій місії про інцидент шкодують. Однак, 2018 року Зимич продовжувала працювати в ОБСЄ. Про це свідчать фотографії, пов’язані з діяльністю ОБСЄ. Зокрема, Зимич була присутня на святкуванні дня народження Дріни Мілфорд, іншої працівниці в офісі місії ОБСЄ у Луганській області.
Наразі Євгенія Зимич перейшла на роботу в КМЄС в Україні, яка була утворена в грудні 2014 року і займається допомогою українській владі у реформуванні сектора цивільної безпеки. Фахівці місії надають стратегічні консультації та практичну підтримку, щоби зробити сектор цивільної безпеки України ефективнішим, дієвішим, прозорішим і таким, що користується довірою громадян.
Зокрема, на сайті Головного управлінні Національної поліції у Кіровоградській області з’явилося повідомлення про те, що представники КМЄС передали техніку й обладнання для ситуаційного центру правоохоронців. Як розповіли правоохоронці, КМЄС на зустрічі з керівництвом місцевої поліції представляли старший радник з питань загальної правоохоронної діяльності (Португалія) Луїш Машадо, експерт із питань загальної правоохоронної діяльності (Україна) Сергій Гривняк та… експертка операційного департаменту (Україна) Євгенія Зимич. На світлині зі зустрічі також видно, що це та сама колишня працівниця ОБСЄ, яку сфотографували на весіллі терористів.
Як повідомляв «Міст», патруль ОБСЄ потрапив під обстріл на блокпосту ЛНР.

Андрій Стець, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply