Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Повернули вкрадені за «Аферою століття» приміщення

Автор:

|

Березень 21, 2021

|

Рубрика:

Повернули вкрадені за «Аферою століття» приміщення
«Вкрадені» приміщення вул. Стецька, 11

Львівський апеляційний суд повернув у комунальну власність два вкрадені за «Аферою століття» приміщення на вул. Стецька. Львівська мерія кілька років судилася з власниками цих приміщень загальною площею понад 339 кв. м.
Нагадаємо, що 2016-го Львівська мерія виявила, що з комунальної власності міста зникло понад 40 об’єктів нерухомості. Право власності на десятки комунальних приміщень за фальшивими документами перереєстрували на різні підставні фірми та людей. Згодом усі ці приміщення викупили дві львівські підприємиці Ірина Сандул і Людмила Малькова. Перереєстрацією комунальних приміщень займались двоє львівських нотарів — Наталія Загвойська й Уляна Пшенична.
Два приміщення на вул. Стецька, 11 площею 190,2 кв. м та 149,1 кв. м завдяки нотарці Пшеничній отримали у власність п. Малькова і п. Сандул. 2018 року Галицький районний суд відмовився повертати ці приміщення у комунальну власність, мотивувавши тим, що місту вони ніколи не належали.
Львівська обласна прокуратура оскаржила рішення суду в апеляції. Нещодавно Львівський апеляційний суд задовольнив позов прокуратури в інтересах міської ради і повернув у комунальну власність приміщення на вул. Стецька, 11. Зазначимо, що наразі нікого з дотичних до «Афери століття» людей не покарали. Двоє ключових фігурантів справи раптово померли, ще одного виправдали.
Як повідомляв «Міст», в Одесі не вдалася Афера на мільйони.

Катерина Родак, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply