Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Повернення у бандитські 90-ті

Автор:

|

Жовтень 04, 2012

|

Рубрика:

На київських автовокзалах з’явилися рекетири, які вимагають гроші в перевізників у обмін на прикриття. Ще півроку тому на автостанції «Південна» чоловіки міцної статури почали пропонувати водіям за гроші позбавляти їх проблем. Тариф — 40 грн із рейсу. Незгодних б’ють ногами або «по гаманцю»: молодики організовують нелеґальні рейси, щоби перехопити пасажирів у неохочих заплатити. «Закликайли», або «перехоплювачі», заманюють людей біля автостанції та відправляють у протилежний бік до своїх мікроавтобусів. Та й пасажири — не проти. Вони надають перевагу нелеґальним перевізникам, щоби зекономити час.

А на перевізника Сергія Семчука рекетири вплинули інакше. На нього напали двоє молодиків, добряче відлупцювавши без жодних пояснень і не взявши ні грошей, ні документів. Водій запевняє, що знає замовників, це — люди, які є «дахом» для нелеґалів. «Погрожували, тому що я вступив у дискусію з нелеґальними перевізниками, попросив їх не займатися незаконними поїздками під мій час», — розповів п. Семчук.

Тим часом боротьба за пасажира переходить у розділ кримінальної хроніки. Нагадаємо, минулого тижня на стоянці підстрелили Володимира Вакуленка, віце-президента асоціації автоперевізників.

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply