Новини для українців всього свту

Monday, Mar. 1, 2021

Помер побитий у Черкасах журналіст

Автор:

|

Червень 26, 2019

|

Рубрика:

Помер побитий у Черкасах журналіст

Вадим Комаров

Черкаський журналіст Вадим Комаров, котрого у травні ц. р. побили просто на вулиці, помер 20 червня, так і не вийшовши з коми. Про цю трагічну подію повідомив Сергій Томиленко, голова Національної спілки журналістів (НСЖУ). За його словами, єдина версія вбивства — професійна діяльність. «Він був незручним для багатьох місцевих політиків. Задавав незручні запитання про корупцію в Черкасах, торкався резонансних тем», — розповів посадовець.
Тому НСЖУ продовжує наполягати на проведенні спеціальних парламентських слухань із питань фізичної безпеки журналістів і свободи слова. «Вимагаємо реального, а не декларативного, захисту прав українських журналістів! Чергове вбивство журналіста в Україні. Після демонстративно убитого в центрі Києва Павла Шеремета сумний список поповнюється новим прізвищем», — заявив п. Томиленко.
Правоохоронці відпрацьовують три основні робочі версії вбивства Вадима Комарова. Про це повідомив Дмитро Грищенко, начальник сектору комунікацій поліції Черкаської області. «Справа розслідується як умисне вбивство. У слідства є три основні робочі версії — професійна діяльність потерпілого, раптова сварка з невстановленою особою й убивство з корисливих мотивів», — зазначив він.
За словами поліційного начальника, особу нападника встановити наразі не вдалося. Справою займається група слідчих слідчого управління поліції Черкаської області. Дмитро Грищенко також повідомив, що вже провели низку оглядів місця події, вилучили речі потерпілого й інші предмети, які можуть мати доказове значення у карному провадженні.
«Призначили комплекс судових експертиз, спрямованих на встановлення особи, котра вчинила кримінальний злочин, провели поквартирний обхід будинків, розташованих неподалік від місця скоєння злочину, допитали понад 1,3 тис. осіб, встановили та відпрацювали більш ніж 100 камер відеоспостереження, розташованих за маршрутом руху потерпілого», — повідомив він і додав, що слідство вилучило частину відео до матеріалів провадження. Водночас правоохоронці не можуть надати всю інформацію через таємницю слідства.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply