Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Підліток привів додому банду

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

Підліток привів  додому банду

Під Києвом п’ятеро підлітків зарізали жінку та 14-річного хлопця. Чоловіка загиблої врятували лише правоохоронці, які приїхали на виклик. Найстрашніше, що в банді був рідний син жертви. Ця історія моторошніша за найстрашніші фільми жахів.

14-літній хлопець разом із друзяками при­йшов у рідний дім. Спочатку вони чомусь вирішили зарізати сусідського підлітка в новобудові поруч, а потім повернулися в помешкання й перерізали горло рідній матері хлопця, а далі взялися за його вітчима. Чоловікові буквально розпороли живіт, і він, тримаючи нутрощі руками, вибив балконні двері та вистрибнув із балкона. Уже внизу його підібрали працівники державної служби охорони, які прибули на виклик. Жінка, помираючи, натиснула «тривожну» кнопку.

Родичі загиблих голосили, а прокурор нервово курив, бо такого він на своєму віку ще не бачив: аби рідний син так учинив із батьками. Увесь будинок був залитий кров’ю. Нападники хотіли грошей. Господар був заможним, обіймав високу посаду. Жертв могло би бути більше, якби не втрутилися співробітники держслужби охорони, що вчотирьох готові були штурмувати будинок, де засіли зловмисники в масках. Яким же було здивування правоохоронців, коли вони виявили, що всі нападники — 1990-х рр. народження. Наймолодшому, синові вбитої жінки, — 14, найстаршому — 21 рік. Незважаючи на молодий вік, злочинці були доволі обізнані з роботою міліції. Вони знали, що ті не мають права стріляти в голих. «Я роздягнувся по пояс, коли вперше крикнули в рупор, що братимуть будинок штурмом, і порадив хлопцям скинути верхній одяг», — розказав найстарший із зарізяк.

Батько загиблого хлоп­ця у розпачі. Найімовірніше, сусід покликав його сина просто показати, як убиватиме своїх батьків. Коли той почав протестувати, йому перерізали горло.

Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply