Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

Персональні санкції проти понад 500 «злодіїв у законі»

Автор:

|

Травень 21, 2021

|

Рубрика:

Персональні санкції проти понад 500 «злодіїв у законі»
Володимир Зеленський

Рада національної безпеки й оборони (РНБО) України 14 травня запровадила персональні санкції проти низки «злодіїв у законі» та іноземців, які є кримінальними авторитетами. Про це заявив Володимир Зеленський. «Персональні санкції застосували проти 557 злодіїв в законі; санкції також «прилетіли» 111 іноземцям, які є кримінальними авторитетами», — повідомив він.
У своєму відеозверненні голова держави зазначив, що більшість із цих злодіїв у законі перебувають не в Україні. За його словами, кількість тих, хто перебуває в Україні на волі, зменшилася вдвічі — з 34 до 17 осіб. «Сьогодні ми зробили все, щоб ця цифра дорівнювала нулю. Найближчим часом і назавжди», — додав президент.
Він зазначив, що до всіх цих осіб застосували такі заходи як блокування активів, заборону в’їзду на територію України, відмова в наданні або скасування візи, посвідки на тимчасове або постійне проживання, скасування дозволу на іммґграцію, відмову в продовженні терміну перебування в Україні, неможливість отримання ними громадянства України і примусове видворення.
Що стосується так званих кримінальних авторитетів, п. Зеленський зазначив: «Україна гостинна країна, але не для зазначених 111 іноземців». «Це кримінальні авторитети, до яких сьогодні застосований такий же пакет санкцій. Ми не говоримо вам «до побачення», ми говоримо «прощавай», — додав він.
Як пізніше розповів Олексій Данилов, секретар РНБО, робота над формуванням списку 557 «злодіїв у законі», проти яких запроваджують санкції, правоохоронні органи України та кількох інших країн проводили впродовж дев’яти місяців.
Як повідомляв «Міст», «злодії в законі» працюють на російську розвідку.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply