Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Печерський суд заарештував Януковича разом із майном

Автор:

|

Січень 12, 2017

|

Рубрика:

Печерський суд заарештував Януковича разом із майном

Віктор Янукович

Печерський районний суд Києва заарештував житловий будинок, квартиру, два гаражі і корабель Януковича. Зазначається, що президент-утікач підозрюється в скоєнні злочинів, зокрема, у державній зраді, пособництві в зумисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України і пособництві у веденні аґресивної війни.
За таке передбачена можливість застосування додаткового виду покарання (конфіскацію майна), і прокуратура попросила суд накласти арешт на майно Януковича шляхом заборони відчуження та розпорядження зазначеним майном. Суд задовольнив клопотання в повному обсязі. Раніше це же суд уже наклав арешт на ретро-автомобілі екс-президента, які залишилися в «Межигір’ї» після його втечі.
Також Печерський районний суд дав дозвіл на затримання Януковича та Віталія Захарченка, колишнього міністра внутрішніх справ у так званій церковній справі. Крім цього, за клопотанням слідчого Генеральної прокуратури дозволив затримати ще й Валерія Коряка, колишнього начальника київської міліції.
Нагадаємо, що п. Захарченка, Януковича та п. Коряка підозрюють у незаконному позбавленні волі Олександра Драбинка, особистого помічника вже покійного предстоятеля Української православної церкви митрополита Київського й усієї України Володимира. Слідство вважає, що Янукович та його оточення тиснули на владику, щоб змусити відректися від престолу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply