Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Паспорти РФ насильно отримали 300 тис. українців

Автор:

|

Січень 09, 2021

|

Рубрика:

Паспорти РФ насильно отримали 300 тис. українців
Російський паспорт

На території, які контролюють терористичні організації «Донецька народна республіка» (ДНР) і «Луганська народна республіка» (ЛНР) примусово відбули паспортизацію близько 300 тис. громадян України. В тимчасово окупованому Криму їх понад 2 млн. Про це заявив Олексій Резников, віце-прем’єр і міністр реінтеграції України.
Він наголосив, що всі українці, котрі перебувають на тимчасово окупованих територіях, є заручниками окупаційного режиму. При цьому цю проблему в Україні хочуть вирішити за допомогою законопроєкту про державну політику перехідного періоду, який зараз перебуває на стадії розробки. «Люди змушені брати ті паспорти, адже вони заручники, це їхній спосіб виживання там. Засуджувати їх за це ми точно не маємо ніякого права. Не вдалося їх захистити, не вистачило оборонного ресурсу держави Україна 2014 року дати таку відсіч цій аґресії, щоб люди не потрапили в заручники. Тому держава повинна знайти механізм, як з цими наслідками діяти потім», — зазначив урядовець.
Він додав, що навіть після прийняття цього законопроєкту, ніхто не буде висувати претензій тим громадянам, котрі отримали паспорти Російської Федерації (РФ). «Друге, коли відбудеться деокупація, у них буде право вільного вибору, що робити з тим паспортом. Задекларувати, що вони від нього відмовляються, визнають тільки українське громадянство, або російське», — зазначив п. Резников. Раніше донбаські терористи стверджували, що паспорти РФ отримали 110 тис. жителів ЛНР.
Як повідомляв «Міст», представники ДНР і ЛНР на перемовинах у Мінську виявилися росіянами.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply