Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 22, 2022

Пам’ятник Бандері у Тернополі знову пошкодили

Автор:

|

Грудень 30, 2021

|

Рубрика:

Пам’ятник Бандері у Тернополі знову пошкодили
Пам’ятник провіднику ОУН

У Тернополі закидали яйцями пам’ятник Степану Бандері. Це вже другий випадок вандалізму за останні два тижні у місті. Поліція перевіряє записи з камер відеостеження та шукає осіб, причетних до цього інциденту.
Про пошкодження пам’ятника першим повідомив Богдан Бутківський, депутат Тернопільської обласної ради. «Історія з вандалами, які пошкодили постамент Бандери, набула нового продовження. Цього разу пам’ятник осквернили яйцем. Очевидно, що це ворожі провокації»,— зазначив він.
Микола Ткач, директор «Об’єднання парків культури і відпочинку Тернополя», повідомив, що комунальники відчистили монумент і звернулися до поліцію, аби розслідувати цю справу. Правоохоронці розповіли, що факт спаплюження пам’ятника занесли в журнал єдиного обліку. «Зараз здійснюємо перевірку. Вилучили відео з камер стеження, щоб встановити тих, хто міг таке скоїти», — поінформував Сергій Крета, прес-секретар поліції Тернопільщини.
Крім цього, поліція також вирішила взяти пам’ятник Степану Бандері під цілодобову охорону. Про це також повідомив депутат Бутківський.
Як повідомляв «Міст», пам’ятник Бандері в Тернополі облили фарбою.

Зоряна Яремишин, Zaxid.net

About Author

Meest-Online