Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Окупанти заарештували адвоката українських політв’язнів

Автор:

|

Листопад 30, 2021

|

Рубрика:

Окупанти заарештували адвоката українських політв’язнів
Едем Семедляєв

Окупаційний суд в АРК незаконно заарештував на 12 діб та оштрафував Едема Семедляєва, адвоката українських політв’язнів. Про це повідомила Людмила Денисова, Уповноважена Верховної Ради України з прав людини. «Підконтрольний РФ «Центральний районний суд Сімферополя» незаконно призначив п. Семедляєву адміністративне покарання у вигляді арешту штраф у 4 тис. RUR адвокату», — заявила вона.
За даними омбудсвемен, 25 жовтня Семедляєв прийшов у відділення російської міліції надати юридичну допомогу затриманим активістам, а щодо нього склали протокол про непокору міліції. Наразі правник відбуває покарання в ізоляторі тимчасового утримання Сімферополя.
Такі дії РФ п. Денисова назвала «тиском і залякуванням адвокатів у тимчасово окупованому Криму та ще одним свідченням політики переслідування та репресій кримських татар». Вона закликала світову спільноту відреагувати на чергове порушення прав та свобод на окупованому півострові.
Едем Семедляєв є захисником українських політв’язнів Сейтумера Сейтумерова, Арсена Абхаїрова, Ремзі Бекірова, Нарімана Мемедемінова, Мемеда Белялова, Еміля Джемаденова, Зеврі Абсеїтова, Ремзі Меметова, Рефата Алілова та Ферата Сайфуллаєва.
Як повідомляв «Міст», в Україні затримали учасника «самооборони» Криму.

Людмила Садловська, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply