Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Окупанти заборонили пенсіонерам їздити по пенсії

Автор:

|

Жовтень 25, 2021

|

Рубрика:

Окупанти заборонили пенсіонерам їздити по пенсії

Бойовики терористичної організації «Луганська народна республіка» (ЛНР) посилили правила пропуску через контрольний пункт в’їзду/виїзду (КПВВ) біля Станиці Луганської, в т. ч. для пенсіонерів. Вони скасували норму про те, що жителі окупованих районів можуть раз на місяць виїжджати на підконтрольну Україні територію, а виїзд прив’язаний до правил, як і в окремих районах Донецької області.
Тепер дозволяють виїзд лише за списками на таких підставах: лікування (реабілітація); навчання; необхідність догляду за близьким родичем; похорон родича. Також в’їзд громадян без «прописки» в ЛНР дозволяють тільки з вищезгаданих причин, а також за участю в «гуманітарних програмах». Списки на в’їзд і виїзд формує «робоча група».
Як заявила так звана Наталія Пащенко, «міністерка охорони здоров’я» ЛНР, ці заходи діятимуть щонайменше до 10 листопада ц. р. За її словами, посилення пропуску стосується і пенсіонерів, які регулярно перетинають КПВВ для отримання українських виплат. «Особливо це стосується наших літніх жителів, які безперервно здійснюють міґрацію з метою отримання пенсійних виплат. Це особи, які найбільше схильні до зараження і більшою мірою гинуть при зараженні коронавірусною інфекцією. Тому цей захід є вимушеним і ефективним», — повідомила представниця терористів.
Як повідомляв «Міст», в Україні може з’явитися новий вид пенсій.

Людмила Садловська, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online