Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Офіційний сепаратист

Автор:

|

Липень 03, 2014

|

Рубрика:

Офіційний сепаратист
Олег Царьов

Олег Царьов

Керівництво терористичної організації «Донецька народна республіка» (ДНР) 24 червня ц. р. оголосило про єдину конституцію «Новоросії» — об’єднання ДНР і терористичної організації «Луганська народна республіка» (ЛНР). «Сьогодні на «Верховній раді» ДНР депутати проголосували за конституцію «Новоросії». Це означає, що в ДНР і ЛНР буде єдина конституція», — заявив Олександр Бородай, громадянин Російської Федерації (РФ), один із керівників донецьких сепаратистів і «прем’єр-міністр» ДНР.

Про те, що терористи об’єднаються в «союз», поінформував і Twitter ДНР. «На сесії Верховної ради ДНР ухвалено Конституційний акт про конфедеративне об’єднання ДНР і ЛНР у Союз народних республік», — ідеться в повідомленні. У мікроблозі наголошується, що вже затверджено список «депутатів» у «парламент Союзу народних республік».
Депутати цього «парламенту» на першій же сесії в Донецьку 26 червня обрали головою цієї «інституції» Олега Царьова, лідера руху «Південний схід», котрий перебуває в розшуку за сепаратизм. Про це п. Царьов написав у своїй сторінці у Facebook того ж дня. «Служу Союзу народних республік. Сесія парламенту довірила мені очолити парламент Союзу народних республік. Я вдячний колегам за довіру. Будемо працювати», — написав народний депутат України, із котрого зняли депутатську недоторканість.
Олег Царьов розповів, що так званий Союз народних республік матиме свою фінансову й економічну системи, а також провадитиме власну зовнішню політику. Він стверджує, що об’єднання ДНР і ЛНР має чимало переваг. «У нас будуть розв’язані руки. Ми зможемо формувати економічну, фінансову систему, зовнішню політику та вирішувати ті питання, які раніше парламент не міг вирішити, оскільки працював неузгоджено. Зараз це буде значно простіше врегулювати», — запевнив сепаратист.
А Олексій Карякін, «голова Верховної ради» ЛНР, 28 червня заявив про прагнення його «республіки» вступити до Митного Союзу (МС). Він сказав, що Європейський Союз є неприйнятним для ЛНР. «Ми, як і ДНР, будемо вступати до МС», — сказав п. Карякін. Своєю чергою Андрій Пургін, «віце-прем’єр» ДНР, розповів про плани терористів щодо переходу в мультивалютну зону й також вступу до МС.
Борис Філатов, заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, коментуючи діяльність Олега Царьова, зазначив: «Ми надто добре й довго його знаємо. Із ним неможливо ні про що домовитися. З усіма — можна. З ним — ні. Ми ж зі всіма спілкувалися, провадили перемовини, пояснювали нову політику партії: мовляв, так, як було раніше, більше не буде. Усі розуміють. А Олег може кивати головою та погоджуватися, але робити все навпаки. Причому в крайньому ступені навпаки».
А в той час Служба безпеки України (СБУ) викрила професора столичного вищого навчального закладу, котрий на завдання російської спецслужби здійснював підривну діяльність проти України. Головне слідче управління СБУ розслідує карне провадження за статтею «державна зрада».
Як повідомляє СБУ, 59-річний киянин «С» був завербований працівником Федеральної служби безпеки (ФСБ) Російської Федерації (РФ) ще 2005 року, під час поїздки до Москви. Зв’язок зі своїм куратором з іноземної спецслужби на ім’я Олександр В’ячеславович «законсервований» агент здійснював за допомогою мобільного телефону.
За свідченнями громадянина «С», на початку травня ц. р. він отримав завдання пошкодити кабель електромереж і знеструмити адмінбудівлю Центральної виборчої комісії в день виборів Президента України, аби перешкодити підрахунку голосів.
Правоохоронці, котрі вжили посилених заходів безпеки на цьому об’єкті, не допустили диверсії. Далі завербований російською спецслужбою громадянин отримав чергове завдання від ФСБ вчинити провокацію. 28 червня — у День Конституції – він мав здійснити обстріл сигнальними ракетами будівлі посольства Республіки Польща в центрі Києва та підкинути на місце злочину символіку «Правого сектору» з метою дискредитації цієї організації. За словами професора, російські керівники пообіцяли йому за це 3 тис. EUR.
Тим часом представники СБУ продовжують фіксувати вербовку українців російськими спецслужбами й підготовку ними диверсантів для висилки в Україну. «Українська держава вимагає від російської сторони негайно припинити підтримку терористів, закрити пункти вербовки, табори для підготовки найманців, припинити вербування українських громадян і вивести раніше скеровані в Україну диверсійно-розвідувальні групи», — заявив Віктор Ягун, заступник голови СБУ.
Згідно з його інформацією, здобуто дані про наявність на території Росії, зокрема в містах Пскові, Таганрозі, Шахтах Ростовської області, селі Молькіно Краснодарського краю та в Московській області, центрів підготовки диверсійних груп для вчинення терористичних актів і диверсій, збройних нападів на українських військовослужбовців і мирне населення. Задокументовані факти свідчать, що саме звідти злочинці спрямовуються в Україну з отриманими від російських кураторів завданнями.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply