Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

Нові військові об’єкти РФ у АРК

Автор:

|

Лютий 27, 2021

|

Рубрика:

Нові військові об’єкти РФ у АРК
Військова база зберігання біля с. Новоозерне

В тимчасово окупований АРК з’явилися нові військові об’єкти. Їх зафіксували фахівці Національного центру управління та випробувань космічних засобів України. Зокрема, на одному з найсвіжіших знімків зафіксували с. Новоозерне, неподалік від озера Донузлав. Наприкінці 2020 року там, фактично посеред степу, з’явилася військова база.
За словами Сергія Янчевського, начальника інформаційно-аналітичного центру Національного космічного центру України, 2018-го на цьому місці були розвалені корівники, а вже 2019 року й упродовж 2020-го тут з’явилася велика військова частина.
На його думку, це база зберігання на випадок війни. Чиновник додав, що коли проводять мобілізацію, то людей треба чимось озброювати і це озброєння зберігають саме в такому місці: це сотні артилерійських систем, панцерна техніка тощо.
На фото з космосу також видно, що нещодавно біля окупованої Керчі, впритул до траси «Таврида», з’явилися нові радіолокаційні станції і, щонайменше, восьми ракетних комплексів С-400. А на околиці Євпаторії російські військові, за даними Космічного центру, збудували величезну радіоантену, діаметром близько 30 м. І в Євпаторії, в колишньому українському космічному центрі, тепер базуються військово-космічні сили РФ.
І під Севастополем російська армія побудувала ще один об’єкт. На архівних космічних знімках можна простежити, як, починаючи з 2016 року, на порожньому місці будували радіотехнічну станцію з десятком супутникових тарілок, середній діаметр кожної з яких — близько 5 м.
Космічний центр зафіксував ще десятки різних новобудов і модернізацій, які проводить Кремль в окупованому Криму. Ці дані потім потрапляють до Служби безпеки та Збройних сил України. А вже там їх аналізують і оцінюють загрозу росіян із боку АРК. Українські фахівці стверджують, що, порівняно з 2014 роком, РФ на півострові наростила свій військовий потенціал більш ніж удвічі.
Як повідомляв «Міст», окупанти посилили репресії та мілітаризацію Криму.

Людмила Троценко, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply