Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 1, 2023

Нові операції СБУ на Донбасі

Автор:

|

Липень 21, 2020

|

Рубрика:

Нові операції СБУ на Донбасі
Товари для незаконного експорту

Служба безпеки України повідомила про затримання в Києві одного з колишніх кураторів ватажків ДНР, причетного до збиття літака рейсу MH17 у липні 2014 року над Донбасом. Затриманий — позаштатний представник спецслужб РФ, котрий брав активну участь у створенні «розвідувального управління» ДНР та інших його підрозділів. «У розпорядженні СБУ є записи телефонних розмов К., які розкривають деталі міжвідомчих війн між Головним розвідувальним управлінням (ГРУ) і Федеральною службою безпеки РФ за контроль над ватажками ДНР», — йдеться в повідомленні. СБУ також оприлюднила записи розмов К. із генерал-майором ГРУ Сергієм Дубінським і Леонідом Харченком, котрих оголосили у міжнародний розшук у справі збиття літака рейсу MH17.
Крім цього, СБУ припинила незаконне постачання продукції на окуповану територію Донбасу. Там встановили низку компаній, які відвантажували на адресу підставних іноземних фірм сільськогосподарську продукцію, взуття, одяг, продовольчі товари, алкоголь, цигарки та побутову хімію.
Використовували схему прихованого транзиту, коли після перетину державного кордону товари незаконно потрапляли на тимчасово непідконтрольну українській владі територію. За цією схемою експортували товарів на суму понад 32 млн грн. Збори та податки з реалізованої продукції українські експортери платили терористам. Під час обшуків за місцем проживання фігурантів справи, а також в офісах і на складах експортерів вилучили комп’ютери, мобільні телефони, бухгалтерську документацію та чорнові записи з даними про нелегальний транзит товарів.
Як повідомляв «Міст», СБУ проводить спецоперацію з реінтеграції сепаратистів.

Андрій Стець, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply