Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Національна поліція України затримала Раїсу Богатирьову

Автор:

|

Серпень 29, 2019

|

Рубрика:

Національна поліція України затримала Раїсу Богатирьову
Раїса Богатирьова у суді

Раїса Богатирьова, колишня міністерка охорони здоров’я України часів за президентства Януковича, 27 серпня повернулася на Батьківщину й її одразу на летовищі «Жуляни» передали співробітникам Національної поліції (НП). Вона прилетіла рейсом із Мінська, столиці Білорусі.
По тому п. Богатирьову для обрання запобіжного заходу повезли до Печерського районного суду, однак це сталося вже після завершення робочого часу, тому суд не приймав рішення і затримана була змушена провести ніч в ізоляторі тимчасового тримання НП у Косогірному провулку. 28 серпня суд ухвалив рішщення заарештувати її на два місяці з альтернативою застави у 6 млн грн.
Відтак українцям нагадали, чим володіла Раїса Богатирьова. Її майно заарештували 2015 року. 2014-го журналісти розповіли, що у сім’ї соратниці Януковича, котра офіційно жила на чиновницьку зарплату, є три квартири в Києві, апартаменти в Ялті, дача в Конча-Заспі та два будинки в околицях столиці.
На чоловіка п. Богатирьової оформлений будинок у с. Підгірці біля Конча-Заспи. Цей маєток розлігся на чотирьох ділянках двох садових товариств — «Арсеналець-6» і «Барвінок». На території розташований центральний триповерховий будинок, обгороджений парканом вище людського зросту. Також є будинок охорони, вольєр, басейн, господарський блок, садовий будинок, майданчик для барбекю, тераса, навіс і тенісний корт.
Ще один маєток Богатирьових розташований також під Конча-Заспою, в с. Плюти. Він оформлений на Ігоря, другого її сина-близнюка. У документації Державної архітектурно-будівельної інспекції маєток записаний як індивідуальний житловий будинок із гостьовим будинком, прибудовою, будинком охорони і господарською прибудовою. Насправді ж він більше схожий на середньовічний замок. Цю триповерхову будівлю зі шпилястий дахом важко не помітити з будь-якого куточка с. Плюти. Замок розташований на острівці й одним боком виходить на озеро. Маєток Богатирьових має мощену каменем величезну набережну, кілька причалів, а крім гаражів для автомобілів є ще й елінг для човнів. На території є сосновий бір, березовий гай, поряд — великий тенісний корт. Майже всі будівлі в маєтку — двоповерхові. Також колишня керівниця Міністр охорони здоров’я має відомчу помешкання на Печерську, престижному районі Києва.
До слова, громадські активісти занепокоєні, що до медичного комітету нової Верховної Ради може увійти Валерій Дубіль, помічником котрого працює Дмитро Підтуркін, колишній радник Раїси Богатирьової з питань закупівлі ліків. А Служба безпеки України веде карне провадження про переплати 40 % саме за ліки в час, коли Міністерство охорони здоров’я України очолювала саме Раїса Богатирьова. Про це в ефірі «5-го каналу» розповіла Олександра Устинова, народна депутатка України від партії «Голос».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply