Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Напад на Петра Порошенка

Автор:

|

Липень 31, 2019

|

Рубрика:

Напад на Петра Порошенка
Момент нападу

Після виходу п’ятого президента України з приміщення Державного бюро розслідувань (ДБР) 25 липня сталася бійка. Четверо активістів, котрі перебували у будівлі ДБР, намагалися напасти на Петра Порошенка, а один із них навіть стрибнув на капот машини. Охорона колишнього глави держави їх відтіснила. Один із нападників розпорошив охоронцеві в очі сльозогінний газ.
У поліції інформацію про подію зареєстрували та почали карне провадження за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) Кримінального процесуального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін до чотирьох років.
«Стрибуном на капот» виявився Микита Макєєв, ветеран полку «Азов». Він назвав свої дії під будівлею ДБР демаршем. Відповідне відеозвернення уродженець Санкт-Петербурга розмістив у Facebook. «2014 року я приїхав воювати за незалежність України. Сьогодні, купивши в темпі чотири бронежилети, три з яких ми з товаришами прострелили на полігоні, ось так просто і легко, я хотів один із них передати особисто Петру Олексійовичу. Він не прострелений. Я б хотів, щоб він одягнув його на себе», — заявив ветеран.
Оскільки охорона колишнього президента його до п. Порошенка не пропустила, нападник вирішив діяти радикальніше й улаштував бійку. «Я хотів помститися йому за всі ці п’ять років принижень, які він за допомогою своїх підопічних в Адміністрації президента і ставлеників Державної міґарційної служби вчинив стосовно іноземних добровольців, обіцяючи їм громадянство, а замість цього пустив їх по дев’яти колах бюрократичного пекла», — зазначив п. Макєєв.
Він також спростував інформацію про те, що намагався скоїти замах на президента. «Я не для того ризикував життям на Донбасі, щоб усередині мирного міста Києва здійснювати таке», — зазначив ветеран. Цікаво, що він лише за тиждень до цього інциденту отримав громадянство України. В указі президента Зеленського від 18 липня йдеться, що Микита Макєєв та ще шестеро осіб, котрим надали громадянство, становлять державний інтерес для України.
Своєю чергою, Вікторія Сюмар, 16-й номер у виборчому списку «Європейської солідарності», відповіла на звинувачення ветерана полку «Азов». «Ми почали робити «броніки» 2014-го. Самі. Бо вдалося втримати Маріуполь, а це те місто, де роблять броню. Один в мене є. Подарував заступник секретаря Ради з національної безпеки й оборони, котрий знав, як складно запустити таке виробництво, — розповіла вона. — Готова, аби в мене постріляли виродки з іще нещодавно російським громадянством, котрі вміють стрибати на авто. Розуму для цього багато не треба. Полігон готуйте. «Бронік» точно з 2014-го. Сподіваюся не слабо? Вперед. Синців не боюся. Бо ваша батьківщина Росія почала війну проти моєї країни. Не навпаки. І не вам судити про те, хто з українців та як готовий захищати свою землю».

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply