Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

НАБУ розслідує близько 20 справ, пов’язаних із корупцією

Автор:

|

Березень 09, 2016

|

Рубрика:

НАБУ розслідує близько 20 справ, пов’язаних із корупцією

main

 

Про це повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький у своєму інтерв’ю.

“На даний момент у нас є близько двадцяти справ, що пов’язані із корупцією у виконавчій гілці влади. Щоправда, зараз ми не можемо заздалегідь стверджувати про наявність підстав для пред’явлення підозр тим чи іншим членам Кабміну. Проте слідство, збір документів та доказів продовжується. Цей етап займає чимало часу і зусиль, але він триває “, – сказав Холодницький, відповідаючи на запитання щодо звинувачення у корупції прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

Окрім цього Холодницький зазначив, що станом на 1 березня в суд було направлено три акти: два щодо суддів, які були викриті в грудні, а також справу стосовно керівника однієї із державних установ, якого підозрюють у розтраті коштів на суму понад 14 млн гривень. Протягом цього тижня до суду планується передати ще близько п’яти справ.

Відповідаючи на запитання стосовно ходу розслідування по справі проти депутатів Сергія Пашинського, Ігоря Кононенко та Миколи Мартиненка, Холодницький наголосив, що слідство все ще триває і офіційних підозр досі нікому не оголошено.

“Наразі ми знаходимось на стадії збору доказової бази, оскільки статус народного депутата передбачає отримання дозволу від Верховної Ради для притягнення до кримінальної відповідальності. Сам процес є ускладненим, тому швидкого результату очікувати не варто. Справи, де задіяні офшори, є системна корупція і тіньові схеми завжди вимагають часу, значних зусиль та допомоги міжнародних партнерів “, – підкреслив він.

Перед цим глава НАБУ Артем Ситник також повідомив, що Генпрокуратура затягує передачу інформації по справах вищезгаданих депутатів.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply