Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

На «Всесвіт» учинено напад

Автор:

|

Травень 04, 2012

|

Рубрика:

На «Всесвіт» учинено напад

26 квітня стався рейдерський напад на редакцію журналу «Всесвіт» у Києві. Олег Микитенко (на фото), 83-річний шеф-редактор видання, опинився в лікарні. Про це повідомив Дмитро Дроздовський, заступник головного редактора журналу. За словами посадовця, рейдери вимагали негайно звільнити приміщення на вул. М. Грушевського, 34/1, що офіційно належить «Видавничому дому «Всесвіт», президент якого — Олег Іванович Микитенко. Були погрози фізичної розправи в найближчому майбутньому. Після нападу було викликано міліцію. Але самі ж рейдери пригрозили, що це нічого не дасть, бо за ними начебто стоїть представник Партії реґіонів народний депутат Харлім.

Пан Дроздовський інформує також, що в редакцію приходив чоловік, що назвався паном Клименком, із «юристами-амбалами, котрі ломилися в усі кімнати, вибивали двері, прагнули знищити документи й отримати підпис, що приміщення передано їм». Рейдери обіцяли повернутися й насильно не допустити редакційних представників до їхніх робочих місць. Редакція не збирається просто так здаватися — уже заплановано прес-конференцію про цю рейдерську атаку.

Зазначимо, що «Все­світ» — один із небагатьох журналів, що втрималися на плаву, попри економічні кризи та політичну нестабільність в Україні. Він існує з 1925 року. Заснов­ники видання — Микола Хвильовий, Василь Еллан-Блакитний і Олександр Довженко.

 Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply