Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

На Донбасі виявили рекордний арсенал зброї

Автор:

|

Травень 19, 2020

|

Рубрика:

На Донбасі виявили рекордний арсенал зброї

У пресслужбі Офісу Генерального прокурора України повідомили про виявлений правоохоронцями масштабний схрон військової техніки, бойових припасів і вибухових речовин. Арсенал знайшли у приміщеннях колишніх міського клубу та дитячого табору на території Донецької та Дніпропетровської областей. Серед техніки виявили, зокрема, міномети, машину піхоти, бронетранспортер, гармати, ракетні комплекси, кулемети, гранатомети, автомати та пістолети.
Також правоохоронці виявили близько 100 т боєприпасів — кілька тисяч пострілів до гармат, сотні ручних протитанкових гранат, сотні тисяч набоїв різного калібру, протитанкові та протипіхотні міни й інші вибухові речовини.
Зараз тривають слідчі дії для встановлення походження озброєння та причетних осіб. За цим фактом розпочали досудове розслідування за статтею «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Знайдене майно зберігають на польових складах під охороною військових ЗСУ. Нещодавно на об’єкт допустили представників прокуратури та Національної поліції, однак за іншим карним провадженням.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply