Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

На Донбасі вперше побачили найсучаснішу російську систему «Наводчик-2»

Автор:

|

Грудень 07, 2020

|

Рубрика:

На Донбасі вперше побачили найсучаснішу російську систему «Наводчик-2»
«Наводчик-2»

На окупованій частині Луганської області, за 12 км від лінії фронту, вперше за час бойових дій на Донбасі вдалося виявити новітній російський комплекс «Наводчик-2». Він призначений для виконання розвідувальних та спеціальних завдань, зокрема, для забезпечення координатами цілей дивізіонів гарматної артилерії та реактивних систем залпового вогню. До складу комплексу входять сім безпілотних літальних апарати (БПЛА) типу «Гранат» різних модифікацій із радіусом дії 10, 15, 25 та 100 км.
Перші текстові матеріали про фіксацію наземної станції управління комплексу «Наводчик-2» з’явилися у звіті Спеціальної моніторингової місії (СММ) Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ) в середині листопада ц. р.
Фахівці спільноти InformNapalm отримали візуальне підтвердження цієї текстової інформації. Завдяки світлині з БПЛА вдалося підтвердити, що новітній російський комплекс «Наводчик-2» справді використовують на Донбасі. Поряд зі станцією управління також помітили три скрині для зберігання та транспортування БПЛА.
Комплекс «Наводчик-2» до Донбасу РФ активно використовували на 102-й військовій базі у Вірменії з 2014-го. Лише кілька разів цей комплекс також згадували в контексті проведення навчань на території 4-ї окупаційної військової бази РФ, розгорнутої у Цхінвальському районі Грузії.
Як повідомляв «Міст», раніше Україна показала, як окупанти укріплюють свої позиції.

Андрій Стець, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply