Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

На Дніпропетровщині хотіли відновити «структури СРСР»

Автор:

|

Червень 15, 2021

|

Рубрика:

На Дніпропетровщині хотіли відновити «структури СРСР»
Вилучені фальшивки

Служба безпеки України (СБУ) припинала діяльність групи, яка хотіла заснувати фейкові «народні ради» та «силові структури» на Дніпропетровщині. Прихильники «відновлення СРСР» намагалися провести псевдовибори.
За інформацією спецслужби, місцева мешканка з «досвідом роботи» у процесах створення псевдовладних утворень залучила до участі в антидержавних заходах майже 100 осіб. Усе це — за координації з російською громадською організацією «Верховный Совет СССР». Так звана председатель Верховного Совета УССР роздавала учасникам групи «справки о гражданстве СССР». Вона також проводила агітацію серед громадян зі закликом взяти участь у псевдовиборах нових державних органів.
Оперативники СБУ встановили, що у формуванні «силового блоку» фейкових органів Дніпропетровської області взяли участь члени незареєстрованого осередку російського «Международного союза советских офицеров».
Під час обшуків за місцями проживання організатора й активних учасників групи правоохоронці виявили документацію фейкових «народних рад», комп’ютерну техніку, яку зловмисники використовували для виготовлення так званих довідок про громадянство СРСР, списки учасників групи, листування з кураторами з Російської Федерації (РФ).
Як повідомляв «Міст», РФ поширює фейки про чужі вакцини, щоб продавати свою.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply