Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Михайло Саакашвілі став на шлях помсти

Автор:

|

Червень 18, 2020

|

Рубрика:

Михайло Саакашвілі став на шлях помсти
Михайло Саакашвілі

Офіс Генерального прокурора України завершив досудове розслідування стосовно двох колишніх прикордонників, які затримали Михайла Саакашвілі, котрий тепер працює головою Виконавчого комітету реформ, під час його реадмісії до Польщі 2018 року.
Досудове розслідування щодо двох прикордонників відбувалося за ч. 2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень) Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі від трьох до восьми років. Триває й розслідування діяльності інших високопосадових осіб органів державної влади та правоохоронних органів, котрі були причетні до затримання п Саакашвілі.
Як писав «Міст», у липні 2017 року президент Порошенко позбавив Михайла Саакашвілі українського громадянства. На той момент колишній президент Грузії перебував у Польщі. Однак, попри загрозу екстрадиції на батьківщину, одіозний політик «прорвався» через український кордон в оточенні кількох десятків активістів і діючих народних депутатів. Тоді постраждали 13 працівників Національної поліції та восьмеро прикордонників.
Пізніше п. Саакашвілі подав до Військової прокуратури заяву про викрадення та насильницькі дії щодо нього.
За якийсь час слідчі Державного бюро розслідувань провели обшуки на території Одеської області і в Києві та повідомили про підозру колишнім прикордонникам, які перевищили службові повноваження під час видворення Михайла Саакашвілі з України до Польщі.
Нова українська влада зараз намагається помститися своїм попередниками за допомогою упереджених судів. Ставши причетним до Зе-команди, п. Саакашвілі робить те ж саме.
Як повідомляв «Міст», через Михайла Саакашвілі Грузія відкликала посла з України

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply