Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

ЛДНР у «рідну гавань» уже не йдуть

Автор:

|

Травень 10, 2021

|

Рубрика:

ЛДНР у «рідну гавань» уже не йдуть
Денис Пушилін, ватажок ДНР

Російські пропаґандисти взялися різко спростовувати свої ж власні пророчі заяви про те, що РФ може прийняти до свого складу окуповану нею територією на сході України. Коли їм не вдається реалізувати якийсь сценарій чи проєкт, а це трапляється достатньо часто, відразу ж вмикають режим «дурників» і починають шукати якісь «першоджерела» вкидання, якими виявляються хто завгодно, але тільки не вони.
В інформаційний простір регулярно закидали наративи про те, що Путін у ході свого виступу з посланням російським Федеральним зборам підійме питання приймання до складу РФ «Донецьку народну республіку» (ДНР) і «Луганську народну республіку» (ЛНР), які Україна та ряд держав світу визнали терористичними організаціями. Однак цього не сталося.
Причину пояснив Сергій Лавров, міністр закордонних справ РФ. Він заявив, що Росія не визнає незалежність ЛНР і ДНР через мінські угоди. «Існує, мабуть, аналогія з Абхазією та Південною Осетією, за одним винятком — там не укладали домовленостей, аналогічних до мінського комплексу заходів, — зазначив керівник російського зовнішньополітичного відомства.
Як писав «Міст», у січні ц. р. в тимчасово окупований РФ Донецьк прибуло «вірменське тріо» Маргарита Симонян, Тигран Кеосаян і Роман Бабаян для участі в пропаґандистському форумі окупантів «Русскій Донбас». Маргарита Симонян тоді промовила відправну для подальшої інформаційної хвилі фразу про те, щоб «Росія матушка» забрала Донбас в свій склад.
У наступні кілька місяців російські журналісти, політологи й експерти всі як один акцентували увагу на тому, що Росії давно треба прийняти до свого складу ЛНР і ДНР. А в робочому столі Дениса Пушиліна, ватажка ДНР, з’явилося три листи на ім’я Путіна, один із яких містив прохання прийняти «республіку» до складу РФ.
Та щось пішло не так. Мабуть, Путін ще не готовий йти на поводу лобі Міністерства оборони РФ, яке наполягає, щоб прийняти цей метастаз «русского міра» до складу Росії.

До слова
Посередником на перемовинах між Києвом і Москвою може стати Беньямін Нетаньяху, прем’єр-міністр Ізраїлю. Таку пропозицію йому зробила українська влада, а оприлюднив її Євген Корнійчук, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Державі Ізраїль. «Ми запропонували прем’єр-міністру приєднатися як можливого посередника в цьому сценарії. Бо він має хороші стосунки з обома — Володимиром Зеленським і Путіним. Радий повідомити, що він не сказав «ні», а сказав, що спробує зробити все, що в його силах», — зазначив дипломат. За його словами, Україна вітає рішення а. Нетаньяху і те, що він «виявив свій інтерес і бажання допомогти».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply