Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Константинов хоче «змити все українське»

Автор:

|

Липень 03, 2014

|

Рубрика:

Константинов хоче «змити все українське»

Володимир Константинов

У Криму вже четвертий місяць триває неофіційна зачистка від усього українського. Визнав це й Володимир Константинов, один із ватажків сепаратистів та нелегітимний спікер розпущеного місцевого парламенту. На осінь окупаційна влада запланувала перевибори в органи місцевого самоврядування. Роблять це, аби позбавити ради проукраїнських депутатів.

Крім того, Константинов наголосив, що на півострові мають намір заборонити українські назви та, загалом, викорінити все українське. «Після референдуму на перехідний період ми не планували ніяких виборів. А зараз женемо з виборами й також йдемо з випередженням, аби з голови пішли всі українські назви. Взагалі, все погане українське треба змити. Скинули луску, а тепер залишки треба змити, щоб у людей не було двоякості мислення. І ця перебудова людей іде дуже швидко. Мені здавалося, що якщо ти народився в одній країні, ріс у ній і раптом опинився в інший, то це – непросто, особливо для молоді. Для нас — нормально, ми додому повернулися. Виявилося, що й для молоді також. За рейтинґами, українські телепрограми вже майже ніхто не дивиться. А ще три місяці тому вони були на 80 % популярніші за російські. Тепер – навпаки», — зазначив Константинов.
Проте сепаратист не сказав, що нелегітимна влада відімкнула транслювання всіх до єдиного українських телеканалів і більшість жителів півострова просто не має змоги їх дивитися. Нагадаємо, що перевибори в Криму окупанти запланували на початок осені. Крім того, прийняли таке законодавство, згідно з яким, виборці не матимуть права обирати мерів – їх призначатиме влада.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply