Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Колишню українську владу за ґрати?

Автор:

|

Жовтень 09, 2019

|

Рубрика:

Колишню українську владу за ґрати?
Сергій Пашинський

Одним із передвиборчих гасел президентської кампанії Володимира Зеленського було «Прийде весна — саджати будемо». Та надворі вже осінь і теперішня українська влада взялася за своїх попередників. Так, Вищий антикорупційний суд України (ВАКС) обрав Валерію Іщенку, колишньому народному депутату України від «Блоку Петра Порошенка» запобіжний захід у вигляді домашнього арешту терміном на два місяці. «4 жовтня ц. р. слідчий суддя ВАКС задовольнила клопотання детектива Національного антикорупційного бюро України у справі про заволодіння майном «Укрзалізничпостач» і філії Центру забезпечення виробництва «Укрзалізниці» в особливо великих розмірах під час здійснення останніми державних закупівель і застосувала до підозрюваного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту терміном на два місяці. Підозрюваний — народний депутат України VIII скликання», — заявила прес-служба суду.
Підозрюваному заборонили покидати своє житло з 22.00 до 6.00, не залишати населений пункт, у якому зареєстрований або проживає без дозволу детектива, прокурора чи суду. Також йому необхідно утримуватися від спілкування з людьми, котрі працювали або працюють із 2015 року в «Укрзалізниці» та Державній адміністрації залізничного транспорту України. Підозрюваного змусили здати на зберігання свій паспорт для виїзду за кордон.
Того ж дня Печерський районний суд Києва відправив під арешт до 4 грудня Сергія Пашинського, колишнього народного депутата від партії «Народний фронт». Рішення зачитала суддя Олеся Батрин. Своєю постановою суд задовольнив клопотання слідчих Державного бюро розслідувань (ДБР), котрі просили суд відправити фігуранта під варту без права внесення застави. Його підозрюють у заподіянні тяжкої тілесної шкоди мешканцю Київщини.
А Андрій Портнов, заступник глави Адміністрації президента часів Януковича, пригрозив п’ятому президенту України в тому, що він наступним розділить долю Сергія Пашинського. «Петре Порошенко, сподіваюся, вам зрозуміле сьогоднішнє рішення суду щодо Пашинського. Ми будемо продовжувати формувати навколо вас кримінальну справу і пояснювати людям структуру кожного вашого злочину. Ми будемо робити все, щоб у влади не залишилося іншого виходу, і ви стали клієнтом слідчого ізолятора», — написав він у Facebook. Колишній соратник Януковича поставив собі за мету запроторити п. Порошенка до буцегарні, він написав уже понад десять заяв на нього до ДБР.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply