Новини для українців всього свту

Monday, May. 17, 2021

Інцидент біля метро

Автор:

|

Жовтень 04, 2012

|

Рубрика:

Інцидент біля метро

Уранці 27 вересня кияни побачили закривавленого чоловіка в камуфляжній формі в переході на станції метро «Майдан Незалежності». Як повідомив один очевидець, на вигляд чоловікові було 40—45 років. «У нього був конфлікт із місцевими жебраками, кілька з них притисли його, вимагаючи гроші. Чоловік вихопив пістолет, але ті йому ввалили серйозно та втекли, — розповіло джерело. — Він протягом 15—20 хвилин лежав із розбитою головою, викрикуючи цифри німецькою й англійською. Поряд лежав пістолет, схожий на «макарова».

Чоловік виявився нідерландським військовим лікарем. Київські журналісти стали свідками того, як із підземного переходу біля Головпошти міліціонери винесли людину, котра голосно кричала, і посадили її в міліцейську машину. У переході в цей час лежали пістолет і особисті речі затриманого — наплічник і гаманець. Поряд стояв міліціонер, який відмовився коментувати ситуацію. Проте очевидці розповіли, як усе відбувалося.

За словами киянина Віталія, який сам брав участь у інциденті, затриманий чоловік — громадянин Нідерландів на ім’я Ніколас. «Коли я вийшов із метро й проходив повз, то побачив, що ця людина дуже нервує й кричить англійською. Я заговорив із чоловіком і з’ясував, що в нього в метро вкрали паспорт і ноутбук. Ніколас обурювався: «Я — військовий лікар! Служив у Афганістані й Іраку! Уперше за багато років приїхав у рідне місто до родичів, а мене обікрали!» У нього, мабуть, була істерика… Патрульні, які чергували тут, помітили, що в знервованого чоловіка є пістолет — він навіть дістав його», — розповів Віталій. За його словами, коли міліціонери спробували заспокоїти Ніколаса, той почав іще більше кричати. Тоді вони вибили зброю й скрутили його.

Як розповіли очевидці, коли патрульні тягли голландця з переходу, багато хто з перехожих намагався заступитися за іноземця, який кричав: «Help me! Help me!». На його обличчі справді була кров, можливо, він ударився головою, коли його тягли. Але міліціонери пояснили: «У нього зброя! Він міг би почати стрілянину! Ми повинні його затримати». Після того нідерландця відвезли до відділку. Разом із ним поїхав і Віталій — не лише як свідок, а і як перекладач.

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply