Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

Хворого на цукровий діабет журналіста окупанти катували голодом

Автор:

|

Квітень 18, 2021

|

Рубрика:

Хворого на цукровий діабет журналіста окупанти катували голодом
Айдер Кадиров

Працівники ФСБ РФ в окупованій АРК катували голодом хворого на цукровий діабет журналіста Айдера Кадирова. Про це повідомив Олексій Ладін, адвокат затриманого. Він розповів, що в день затримання не міг потрапити до свого підзахисного. Це вдалося лише після того, як той під тиском ФСБ підписав «явку з повинною». Згодом п. Кадиров  разом із адвокатом оскаржив своє «зізнання».
Захисник зауважує, що всі слідчі дії щодо Айдера Кадирова проводили ще до встановлення його статусу. Сторона захисту надала документи, які підтверджують наявність у його клієнта діабету 1-го типу. Останній має щодня отримувати по чотири ін’єкції інсуліну та дотримуватися суворої дієти, щоб уникнути ускладнень. Психологічний стрес йому протипоказаний. 
Проте «суд» відхилив клопотання про долучення до матеріалів справи скріншотів листування Олексія Ладіна зі слідчим ФСБ Шерстюковим, котрому правник не раз телефонував, писав SMS і повідомлення у Whatsapp, що його підзахисний страждає від діабету і відмову в наданні йому їжі прирівнюють до тортур.
Як повідомляв «Міст», кримські татари мріють про власну армію.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply