Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 21, 2021

Грабіжник убив трьох охоронців

Автор:

|

Жовтень 04, 2012

|

Рубрика:

Грабіжник убив трьох охоронців

Посеред дня 26 вересня в торговорозважальному центрі (ТРЦ) «Караван», що на вул. Луговій у Києві, грабіжник убив із вогнепальної зброї трьох працівників приватної охоронної фірми. Четвертого охоронця зловмисник поранив. Як поінформували в міліції, повідомлення про стрілянину в торговому центрі надійшло по лінії 102 близько 15.00.

На місце виклику негайно виїхали керівники столичної міліції, слідчооперативні групи міської та районної міліції й оперативні підрозділи. Було встановлено, що біля однієї з кас гіпермаркету приватні охоронці помітили чоловіка, який намагався без оплати винести флеш-карту пам’яті. Задля з’ясування обставин його затримали та провели до службового приміщення, де зловмисник зчинив стрілянину. Унаслідок вогнепальних поранень троє приватних охоронців загинули на місці події, ще одного з важкими травмами було шпиталізовано. Злочинець після кривавої розправи над представниками служби охорони втік.

Правоохоронці опитали ймовірних очевидців убивства. За цим фактом слідчий відділ Оболонського районного управління столичної міліції порушив карну справу. Уже встановлено особу підозрюваного в стрілянині в ТРЦ «Караван», заявив Віталій Захарченко, міністр внутрішніх справ України. Проводяться оперативно-розшукові заходи, спрямовані на затримання зловмисника.

«Міліція працює не покладаючи рук. Наші фахівці встановили особу чоловіка, який підозрюється в учиненні цього злочину. У нас є підстави вважати, що саме ця людина цей злочин і вчинила», — заявив урядовець. Володимир Поліщук, речник Міністерства внутрішніх справ (МВС), зазначив, що підозрюваний — 26-річний киянин. За його словами, міліції відомі його ім’я та прізвище, однак ця інформація поки що не розголошується в інтересах слідства. МВС оприлюднило фотографію ймовірного злочинця, а за інформацію, яка допоможе в його розшуку, ґарантувало винагороду розміром 100 тис. грн. Після цього випадку в Києві посилили патрулювання вулиць.

Журналістам удалося поспілкуватися з колишніми працівниками торгового центру, а також охоронцями інших гіпермаркетів міста. Більшість із них упевнена: розстріл охорони — не спонтанний самозахист магазинного злодія, а сплановане вбивство, яке здійснив досвідчений стрілець. До речі, про те, що підозрюваний добре володіє зброєю, уже заявляла міліція. «Наскільки нам відомо, у кімнаті, де сталося вбивство, перебувало троє людей (усі вони загинули). Злодія заводив до кімнату поранений Павло Феденко — старший зміни охорони кас. Очевидно, тому, що він перебував позаду вбивці, той і не поцілив у нього так влучно, і Павло залишився живим», — розповіли співробітники торгового центру.

Багато хто впевнений: украдена флешка — лише привід. «Ну, подумайте самі: навіщо людині з бойовим пістолетом красти в крамниці товар? Це — великий ризик бути спійманим. А отже, він відповідатиме не лише за вкрадений товар, а й за зброю. Викличуть міліцію, будуть неприємності. Тому ми гадаємо, що ця людина зробила це, щоби спеціально потрапити до кімнати охорони», — стверджує працівник однієї з охоронних служб.

На запитання, чи були останнім часом конфлікти всередині колективу ТРЦ «Караван», журналістам відповіли: люди йшли з різних причин — приблизно десятеро осіб звільнилося за три місяці, серед них могли бути й ті, хто не спрацювався з новим керівником. Траплялися й гучні скандали. «Начальник охорони міг бути головною мішенню, інші хлопці — випадковими жертвами», — вважають співрозмовники. Утім, якщо прийняти версію колишніх працівників «Каравану» про замовне вбивство, то постає закономірне запитання: навіщо вбивця так «засвітився» на записах камер відеоспостереження?

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply