Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Експеримент на сході України

Автор:

|

Вересень 27, 2021

|

Рубрика:

Експеримент на сході України
Дмитро Саблін

Кремль продовжує трубити на весь світ, що в Україні — «громадянська війна», хоча насправді не надто приховує свої плани щодо Донбасу. Так, Дмитро Саблін, депутат Державної думи РФ від партії «Єдина Росія», приїхав до Донецька, де заявив, що на Донбасі «проходить експеримент по возз’єднанню території з Росією». За його словами, вже на наступних виборах на захопленій росіянами території Донбасу будуть нарізані російські мажоритарні округи. Найбільш приголомшливе, що на тлі таких заяв Кремль продовжує звинувачувати Україну в невиконанні мінських угод. Яким чином до цих угод співвідноситься «експеримент по возз’єднанню» Окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) з РФ представники Кремля, як зазвичай, не уточнюють.
Для полегшення цього завдання Леонід Пасічник, ватажок терористичної організації «Луганська народна республіка» (ЛНР), і Денис Пушилін, ватажок терористичної організації «Донецька народна республіка» (ДНР), уклали угоду про створення єдиної «митної території» та розвитку економічної інтеграції. Захід відбувся в режимі відеоконференції. Пасічник вважає, що жителі ОРДЛО цього дуже чекають, адже об’єднання «економік республік» дозволить досягти «доброботу та підвищення якості життя місцевих жителів. Тепер «чиновники» ЛНР і ДНР будуть уніфікувати і синхронізувати «законодавства».
Крім цього, Міністерство внутрішніх справ РФ пропонує залучити жителів ОРДЛО до російської програми переселення. Відомство готує указ, яким пропонує внести зміни для їм права подавати заяви на участь у державній програмі й отримувати посвідчення учасника державної програми на території Росії. Програма пропонує пільги, грошову допомогу, роботу і в деяких випадках навіть житло охочим переселитися в реґіони, які є пріоритетними для російського уряду.
Як повідомляв «Міст», на виборах до Держдуми РФ голосували громадяни України з ОРЛО й окупованого Криму.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply