Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 27, 2022

Ексголову НБУ оголосили в міжнародний розшук

Автор:

|

Листопад 11, 2022

|

Рубрика:

Ексголову НБУ оголосили в міжнародний розшук
Кирило Шевченко

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) оголосило у розшук трьох фігурантів справи «Укргазбанку», в т. ч. Кирила Шевченка, колишнього голову Національного банку України (НБУ). «НАБУ розшукує трьох посадових осіб, причетних до розкрадання більш ніж 200 млн грн. Йдеться про ексголову правління «Укргазбанку», одного зі заступників «Укргазбанку» та заступника директора департаменту роботи з корпоративними клієнтами цієї державної установи», — йдеться у повідомленні.
У НАБУ зазначили, що про підозру їм повідомили у спеціальному порядку, позаяк місце перебування цих осіб невідоме. З того часу підозрювані ігнорували виклики до слідчого, через що їх оголосили в розшук.
Однак Кирило Шевченко дуже цьому здивувався й офіційно повідомив НАБУ та Спеціальній антикорупційній прокуратурі, де самі він зараз перебуває у Європі. «Офіційно звернувся до посольства з клопотанням про надання мені приміщення для організації відеозв’язку на час, коли співробітники слідчого органу захочуть провести допит», — зголосився він і додав, що оголошення його у розшук є зайвим підтвердженням заангажованості та політизованості слідства. Також фінансист заявив, що впевнений у своїй рації.
Як повідомляв «Міст», в Україні знову новий керівник НБУ.

Людмила Троценко, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online