Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Ексберкутівець отримав рекордний термін

Автор:

|

Січень 03, 2023

|

Рубрика:

Ексберкутівець отримав рекордний термін
Бійці «Беркута» на Майдані

Печерський районний суд Києва ухвалив обвинувальний вирок стосовно колишнього працівника батальйону міліції особливого призначення «Беркут» Головного управління Міністерства внутрішніх справ (МВС) України в Харківській області. Колишнього правоохоронця засудили до восьми років за ґратами з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах на три роки. Поки що це найсуворіший вирок щодо міліціонера.
Засуджений перебуває у розшуку з 2015 року. Розгляд справи відбувався у формі спеціального судового провадження (in absentia). Це перший вирок у справах Майдану за цією процедурою. Прокурори в суді довели, що 1 грудня 2013-го засуджений завдав численних ударів гумовою палицею та ногою в різні частини тіла та по голові активісту — учаснику акції протесту біля Адміністрації президента на вулиці Банковій. Потерпілий у цей час не робив жодних протиправних дій. Він лежав на проїжджій частині, а його руки були скріплені за спиною кайданками.
Колишнього правоохоронця звинувачували у скоєнні, на виконання явно злочинного наказу згідно з ч. 4 ст. 41 і ч. 2 ст. 365 (перевищенні влади та службових повноважень працівником правоохоронного органу зі застосуванням насильства) Кримінального кодексу України.
Як повідомляв «Міст», ексберкутівець утік із України.

Катря Юськів, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online