Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

«Довіреній особі Путіна» дали умовний термін

Автор:

|

Серпень 22, 2018

|

Рубрика:

«Довіреній особі Путіна» дали умовний термін

Олена Одновол

Росіянку Олену Одновол звинувачували у «підривній діяльності» за те, що збирала підписи на підтримку Путіна у Криму. Український суд засудив її на три роки умовно та звільнили зі слідчого ізолятора (СІЗО) в Херсонській області. Про це розповіла Тетяна Москалькова, уповноважена з прав людини Російської Федерації (РФ). 16 серпня вона дізналася про це від української колеги Людмилою Денисової. Забирати росіянку зі СІЗО приїхала її мама.
Згідно з вироком, звинувачену визнали винною у скоєнні карного злочину, передбаченого статтею Кримінально-процесуального кодексу — «посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. «Умовами укладення угоди є беззастережне визнання обвинуваченою своєї вини у вчиненні злочину, активне сприяння розкриттю злочину, відсутність обставин, що обтяжують покарання», — уточнили у Генеральній прокуратури України.
Олену Одновол в Україні називають «довіреною особою Путіна», а в РФ — волонтером. Вона жила в Криму і координувала Всеросійську громадську організацію «Волонтери перемоги». Нагадаємо, що українські прикордонники затримали її 23 квітня ц. р. на пункті пропуску «Чонгар» із українським паспортом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply