Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Доктор Пі на контакт не йде

Автор:

|

Жовтень 11, 2012

|

Рубрика:

Доктор Пі на контакт не йде

Андрій Слюсарчук, відомий як «Доктор Пі», боїться змови спецслужб і відмовляється демонструвати свої «надздібності». Про це повідомив Василь Фаринник, начальник Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ.

«Ми пропонували п. Слюсарчуку провести експеримент, аби він підтвердив свої унікальні здібності запам’ятовувати число Пі, сеанс гіпнозу, — він відмовився», — повідомив п. Фаринник.
На запитання, чи зізнався Андрій Слюсарчук у тому, що займався лікуванням незаконно, Василь Фаринник відповів: «Ні, він від усього відмовляється».
«Каже, що це – світова змова проти нього, що це – справа рук спецслужб, тому що він є таємним агентом, і таким чином його вирішили позбутися», — додав посадовець.
Як писав «Міст», п. Слюсарчук був заарештований наприкінці 2011 року. Зараз псевдолікареві висунуто звинувачення за чотирма статтями Кримінального кодексу: шахрайство, заподіяння важких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть шляхом особливого мучення, незаконна лікарська діяльність і використання підроблених документів. Йому загрожує до десяти років ув’язнення

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply