Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

До Криму перекидають псковських десантників

Автор:

|

Квітень 15, 2021

|

Рубрика:

До Криму перекидають псковських десантників
Псковські десантники

Російська Федерація (РФ) перекидає в окуповану Автономну Республіку Крим (АРК) 76-у гвардійську десантно-штурмову дивізію, також відому як «псковські десантники». 2014 року ці бійці воювали на сході України, але зазнали невдачі при штурмі Донецького летовища. Про це повідомила група розслідувачів Conflict Intelligence Team (CIT).
На оприлюдненому в соціальній мережі TikTok відео можна помітити залізничну платформу зі самохідною артилерійською установкою «Нона-С». Саме така перебуває на озброєнні повітрянодесантних військ.
У CIT вирішили перевірити номер платформи. Вони з’ясували, що вона слідує зі станції у Псковській області на станцію «Сімферополь-вантажний». Крім цього, вантажовідправником і вантажоодержувачем вказана військова частина 76-ї гвардійської десантно-штурмової дивізії. А 104-й гвардійський десантно-штурмовий полк, який входить до складу цієї дивізії, дислокується якраз у селищі, звідки відправили ешелон.
Попри безліч фактів, Кремль продовжує заперечувати присутність будь-яких підрозділів Збройних сил РФ на території України. проте 18 серпня 2014-го Путін спеціальним указом нагородив орденом Суворова 76-ту гвардійську десантно-штурмову Чернігівську дивізію «за успішне виконання бойових завдань командування і проявлені при цьому особовим складом мужність і героїзм». Сергій Шойгу, міністр оборони РФ, у своїй промові дав зрозуміти, що дивізію нагородили за дії під час проведення референдуму в АРК.
У CIT називають цих бійців «однією з найбільш боєздатних російських частин». Там наголошують, що перекидання десантників ще не означає, що РФ готує вторгнення. Можливо, так Москва хоче залякати українську владу.
Як повідомляв «Міст», після окупації Крим між собою розділили друзі Путіна.

Андрій Стець, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply