Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 19, 2021

ДНР хоче просити у Путіна військової допомоги

Автор:

|

Квітень 26, 2021

|

Рубрика:

ДНР хоче просити у Путіна військової допомоги
Денис Пушилін

Ватажки терористичної організації «Донецька народна республіка» (ДНР) мають три різні варіанти звернення до президента Російської Федерації (РФ). Українськім спецслужбам вдалося отримати тексти всіх трьох проєктів, підготовлених «міністерством закордонних справ» ДНР. Усі вони підписані Денисом Пушиліним, ватажком ДНР. Дипломатичними каналами та комунікаційними лініями між спецслужбами інформацію вже передали країнам-партнерам України.
Всі три варіанти документа мають однакову преамбулу. У ній Пушилін дякує Путіну за «співчутливе ставлення до долі жителів Донбасу і безцінну допомогу, яка допомагає нам виживати під натиском київської влади з 2014 року». Він також називає рішення володаря Кремля визнати документи, видані жителям «республік», і можливість вступу в громадянство РФ безцінними «для людей, які відчувають себе росіянами за духом і вважають своєю головною метою інтеграцію в російський соціально-політичний і культурний простір».
Крім цього, Пушилін високо оцінює посередницькі зусилля Москви в мінському перемовному процесі».
У підготовлених проєктах йдеться, що «мінські угоди й існуючі домовленості ніколи не перешкоджали українській стороні порушувати встановлене перемир’я». Після чого, в проєктах звернення згадали про те, що Україна, отримуючи всебічну підтримку США й інших західних партнерів і всупереч міжнародним зобов’язанням, «зважилася на силове вирішення конфлікту на нашій території.
Після цього тексти листів різняться. У першому варіанті, Пушилін просить Путіна «надати військову допомогу, спрямовану на припинення широкомасштабних військових дій і аґресії України». Арґументує прохання метою не допустити жертв серед мирних громадян, руйнування об’єктів інфраструктури та житлового фонду.
У другому варіанті Пушилін звертається з проханням прийняти ДНР до складу РФ: «Прошу вас прийняти нашу республіку до складу Російської Федерації. Всі наші жителі бажають стати частиною великої держави Росія. Свідченням цього є результати референдуму, що відбувся 11 травня 2014 року, а також численні черги на придбання російського громадянства». Після цього в проєкті листа ватажок терористів пише, що за необхідності, жителі «готові повторно висловити своє волевиявлення, яке підтверджує бажання приєднатися до своєї історичної батьківщини».
У третьому варіанті листа міститься прохання до Путіна визнати ДНР «незалежною демократичною правовою соціальною державою». Крім цього, Пушилін просить російського лідера розглянути можливість укладення договору про дружбу та співпрацю між ДНР та РФ передбачивши контакти в сфері оборони. У підготовленому тексті також згадують, що проєкт цього договору додають до листа.
Як повідомляв «Міст», новим ватажком донецьких терористів Денис Пушилін став у вересня 2018 року.

Анастасія Курило, ТСН

До слова
Денис Пушилін погрожує у разі загострення ситуації на Донбасі окупацією нових українських територій. Він традиційно звинуватив українську сторону у нібито використанні «безпілотних апаратів і заборонених методів ведення війни». “Активізація бойових дій в Донбасі може стати причиною залучення «добровольців». Сили ДНР не зупиняться на теперішніх кордонах у разі наступу Збройних сил України, — заявив він. Офіційну участь російських військових у бойових діях на Донбасі Пушилін заперечив, називаючи цих людей «добровольцями». «Велика кількість «добровольців» з Росії й інших країн готові допомогти», — запевнив бандитський ватажок.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply