Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Чи має Слюсарчук паранормальні здібності?

Автор:

|

Травень 17, 2012

|

Рубрика:

Чи має Слюсарчук паранормальні здібності?

У Міністерстві внутрішніх справ (МВС) України прагнуть з’ясувати, чи справді скандальний Доктор Пі — Андрій Слюсарчук володіє гіпнозом або іншими паранормальними здібностями. «Буде проведена комплексна експертиза, яка дасть відповіді на такі запитання: чи справді він уміє вираховувати це пі, чи володіє він якимись надзвичайними, екстрасенсорними здібностями?» — розповів Володимир Поліщук, речник МВС.

Однак Геннадій Москаль, колишній заступник голови цього відомства, не розуміє, яким чином міліція оцінюватиме паранормальні здібності п. Слюсарчука. «Можна призначити психіатричну експертизу — чи людина осудна, чи неосудна. А все інше — це з галузі фантастики. Таких експертиз, повірте мені як людині, яка викладає криміналістику, у природі не існує», — сміється п. Москаль.

А от екстрасенс і цілителька в десятому поколінні Ільміра Дербенцева запевняє: їй достатньо зазирнути у вічі п. Слюсарчуку, щоби визначити, чи він — із «їхніх». Але, оскільки міліція тяжіє до більш точних досліджень, Ільміра радить правоохоронцям провести експеримент: «Дати йому хвору людину — нехай її вилікує, раз він цілитель».

Андрія Слюсарчука вже звинувачують у завдаванні тілесних ушкоджень і незаконній медичній практиці. Тож правоохоронці навряд чи зважаться застосувати такий метод перевірки. Однак ще є свідки. До міліції у справі п. Слюсарчука приходив Олександр Турчинов, колишній перший віце-прем’єр, радником якого кілька місяців працював скандальний «професор», і розповів, що під час прийому на роботу Доктор Пі намагався вразити майбутнього шефа стандартними прийомами. «Брав книгу, дивився на сторінку й за кілька хвилин пробував цитувати, тобто всіляко демонстрував серйозні здібності свого мозку. Але ще раз повторю: не це мене цікавило», — запевнив п. Турчинов.

Чи повірив він у ці фокуси, Олександр Турчинов не зізнається. Однак за три місяці п. Слюсарчук так і не зміг написати жодної урядової програми, і начебто через це його й звільнили. Але п. Турчинов — не єдиний високопосадовець, який може свідчити в цій справі: професорське звання Докторові Пі надав міністр освіти Дмитро Табачник, а президент Віктор Ющенко клопотав про створення для «професора» Інституту мозку для його досліджень.

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply