Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

Чаус заявив, що його хотіли вбити, тому втік

Автор:

|

Серпень 12, 2021

|

Рубрика:

Чаус заявив, що його хотіли вбити, тому втік
Микола Чаус, 30 липня, с. Мазурівка Вінницької обл.

Колишній суддя Микола Чаус у суді заявив, що його викрадачі хотіли його вбити, і йому вдалося від них втекти. Про це написали в рішенні Вищого антикорупційного суду, який відправив суддю-втікача під цілодобовий домашній арешт. «Підозрюваний зазначив, що є потерпілим у кримінальному провадженні щодо кримінального злочину, а саме викрадення з метою вбивства. Але вбивство не реалізували, оскільки він втік, пройшов 50 км пішки і добровільно з’явився органам Служби безпеки України», — йдеться в тексті рішення.
Микола Чаус також заявив, що Національне антикорупційне бюро України порушило норми Кримінального процесуального кодексу, не подавши клопотання про його затримання до антикорупційного суду, але звернувшись із клопотанням про застосування запобіжного заходу у вигляді арешту. Такі обставини він вважає свідченням надання вказівки працівниками антикорупційних органів «діяти певним чином».
У тексті рішення суду вказали, що Чауса не затримувала Служба безпеки України 30 липня, а він був у лікарні під охороною, тому арґументи його захисту про те, що закінчився 48-годинний термін затримання, суд відхилив.
Як повідомляв «Міст», Чауса відправили під цілодобовий домашній арешт.

Катря Юськів, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online